O nas

Poradnia Psychologiczna Synergia to miejsce, w którym świadczone są usługi specjalistyczne z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego dorosłych oraz dzieci. Zajmujemy się również poradnictwem dietetycznym oraz psychodietetyką. SYNERGIA działa od września 2018 roku,. Jesteśmy miejscem otwartym oraz inkluzywnym.

Dbamy, aby każda osoba czuła się u nas swobodnie i dobrze. W ramach naszej działalności prowadzimy opiniowanie na rzecz sądowego uzgodnienia płci. Specjalizujemy się również w poradnictwie psychologicznym, psychoterapii, terapii seksuologicznej oraz diagnozie psychologicznej.

Zespół SYNERGII

To młode osoby, ze specjalistycznym wykształceniem, które wciąż aktualizują swoją wiedzę. Możemy pochwalić się psychologami i psycholożkami oraz osobami po seksuologii klinicznej, które występują w mediach, prowadzą wykłady i wydają publikacje naukowe. Tworzymy nową jakość usług psychologiczno-seksuologicznych, w których kładziemy nacisk na podmiotowość i równość.

Czekamy na Ciebie

Działamy na terenie warszawskich Bielan tuż przy stacji metra Stare Bielany.          Z naszych usług korzystają osoby z całej Warszawy, a nawet Polski. Wierzymy, że kontakt z właściwą osobą jest wartością, dlatego staramy się dopasować odpowiednią specjalist(k)ę do potrzeb i oczekiwań naszych klientek i klientów. 

Wierzymy, że SYNERGIA spełni Wasze oczekiwania – serdecznie zapraszamy.

Bezpłatna wstępna rozmowa z konsultantką ds. terapii

Pomoże dobrać nurt oraz specjalist(k)ę

Znajdź swoją/ego specjalist(k)ę

Wypełnij quiz, który pozwoli dobrać do Ciebie odpowiednią osobę