fbpx

 

Aleksy Gozdera

Dietetyk, psychodietetyk
,,Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle." Salvador Dali. Często o tym zapominamy. Kiedy żyjemy w biegu, sięgamy często po pierwszy lepszy produkt. To droga, która szybko prowadzi nas do poważnych problemów zdrowotnych. Jestem dyplomowanym specjalista dietetykiem.
Ukończyłem studia w zakresie dietetyki w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Moja główną motywacja przy wyborze kierunku studiów była możliwość pomocy innym w ich trudnościach z związanych z utrzymaniem upragnionej wagi i zdrowia. Równolegle pracowałem w renomowanych Warszawskich restauracjach jako kucharz. Pozwoliło mi to zrozumieć, jak ważne dla prawidłowego żywienia sa nie tylko walory zdrowotne ale tez smakowe posiłku. Żywieniem interesuję się od czasów, kiedy byłem nastolatkiem.
Wybrałem wtedy technikum gastronomiczne, by rozpocząć swoją drogę w zdobywaniem wiedzy o zdrowym i smacznym żywieniu.Obecnie jestem w trakcie specjalizacji psychodietetycznej na Uniwersytecie SWPS, aby pogłębić swoje rozumieniu klientów w procesie zmiany. Bardzo ważną jest dla mnie empatyczne podejscie do drugiej osoby aby czuła się bezpiecznie i komfortowo.
Zawsze przyglądam się z różnych perspektyw danemu problemowi dietetycznemu pacjenta.
Kiedy podejmiesz tę decyzję, żeby zadbać o siebie i swoje zdrowie, możesz liczyć na wsparcie, szacunek i zrozumienie. Wprowadzimy wspólnie nowe zdrowe nawyki oraz przekażę Ci wiedzę, dzięki której będzie Ci łatwiej się odnaleźć w nowej żywieniowej codziennosci. W trakcie zmiany możesz korzystać z kontaktu pomiędzy wizytami, dzielić się swoimi sukcesami i tymi cięższymi chwilami. Pomogę Ci zbudować motywację i odnaleźć energię do dalszego działania.

Kasprowicza 68/63

01-949 Warszawa

+48 505 936 530    UWAGA!!

    OD 1.02 znajdujemy się na nowej lokalizacji! 🙂

    Ul. Krotoszyńska 6

    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial