fbpx

 

mgr Anna Pawlak

Psycholożka
Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej, gdzie realizowałam specjalność psychoterapia i terapia seksualna pod kierunkiem prof. dr hab. med. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Praktyki zawodowe odbyłam w Szpitalu Wolskim na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, gdzie pracowałam z pacjentami indywidualnie i grupowo.
Następnie poszerzałam swoją wiedzę i kompetencje z psychosomatyki i somatopsychologii na studiach podyplomowych na Uniwersytecie SWPS, gdzie uzyskałam umiejętność kompleksowej oceny sytuacji pacjenta oraz doboru odpowiednich i jak najbardziej zindywidualizowanych form pomocy.
Obecnie, na Uniwersytecie SWPS studiuję psychotraumatologię, która leży w obszarze moich największych zainteresowań i największej pasji. W najbliższej przyszłości planuję również poszerzyć zakres swoich umiejętności w obrębie terapii EMDR, by jeszcze skuteczniej pomagać ludziom, którzy doświadczyli w swoim życiu negatywnych skutków traumatycznych wydarzeń.
Swoją pomoc kieruję do ludzi, którzy doświadczają chronicznego napięcia i stresu, cierpią na choroby psychosomatyczne, znajdują się w sytuacji kryzysu (utrata związku, żałoba, utrata pracy, etc.), którym doskwiera brak akceptacji siebie, niska samoocena, poczucie pustki, bądź przeżywają trudności w relacjach z bliskimi.
W pracy skupiam się przede wszystkim na obecnie doświadczanych trudnościach, dyskomforcie i emocjach, podążając za pacjentem ku poprawie jakości jego życia oraz relacji.

Jestem przyjazna osobom LGBTQIAP+

Krotoszyńska 6

01-805 Warszawa 

+48 505 936 530    UWAGA!!

    OD 1.02 znajdujemy się na nowej lokalizacji! 🙂

    Ul. Krotoszyńska 6

    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial