fbpx

 

mgr Dominik Haak

Psycholog, SeksuologPsycholog, dyplom magistra zdobył na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ze specjalnością z seksuologii klinicznej i psychoterapii zaburzeń. Seksuologiem został po podyplomowym studium seksuologicznym na tym samym Uniwersytecie.
Aktualnie w trakcie certyfikacji na seksuologa klinicznego i nauki na terapeutę psychodynamicznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jego specjalnością jest pomoc psychologiczna i poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne wobec osób zmagających się z niedogodnościami dotyczącymi tematyki orientacji seksualnej oraz tożsamości płciowej.
Regularnie poszerza swoją wiedzą poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach seksuologicznych oraz szkoleniach - gdzie również wygłasza swoje wykłady. Dominik regularnie publikuje artykuły - m. in. na Portalu Zdrowia Seksualnego, ale także w specjalistycznym czasopiśmie ,,Psychologia w praktyce''.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanej superwizorki psychodynamicznej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.
Swoje działania kieruje przede wszystkim do osób LGBT+.

kontakt: psycholog@dominikhaak.pl

dominikhaak.pl

Kasprowicza 68/63

01-949 Warszawa

+48 505 936 530Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial