fbpx

 

Karolina Kwiecińska

psycholożka

Jesten psycholożką i psychoterapeutką. Studia magisterskie, o specjalności "Psychologia Kliniczna", ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Aktualnie, jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego. Pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym. W zależnosci od potrzeb i preferencji moich klientów_ek, korzystam również z dorobku innych nurtów i oddziaływań.

Do moich szczególnych zainteresowań zawodowych należą: Spektrum autyzmu i ADHD u osób dorosłych, Psychodietetyka, Zaburzenia afektywne (np. Dystymia, Depresja, Chad,), Oddziaływania antyprzemocowe, Traumy złożone oraz ich psychiczne konsekwencje i wiele innych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w Centrum Psychoterapii na Dolnej, w Grupie Medycznej Vertimed+, w Fundacji Silentio, w Warszawskim domu pod Fontanną oraz w Pogotowiu Niebieska Linia.

Za szególnie ważną w, swojej pracy, uważam podmiotową i autentyczną relację terapeutyczną. Każda osoba jest dla mnie wyjątkową całością i zasługuje na indywidualnie spersonalizowaną pomoc.

Kasprowicza 68/63

01-949 Warszawa

+48 505 936 530Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial