fbpx

 

mgr Paulina Ciosek

Psycholożka, psycholożka dziecięca
Pracuję jako psycholog dziecięcy, psycholog dla młodzieży oraz dorosłych. Bycie psychologiem traktuje jako misję aby pomagać i wspierać osoby potrzebujące. Swoją pracę opieram na empatii, zrozumieniu oraz pełnej akceptacji - pozwala mi to zapewnić wsparcie, które jest tak ważne w sytuacjach kryzysowych czy też rozwiązaniu codziennych trudności. Do każdego podchodzę indywidualnie z uwzględnieniem zarówno mocnych, jak i słabych stron małego pacjenta jak i tego dorosłego.
Pracuje z dziećmi i młodzieżą z lękami, depresją, autyzmem, Aspergerem; w polepszeniu komunikacji z rodzicami, w pracy nad samooceną dziecka, w sytuacjach okołorozwodowych oraz gdy występują trudności w wyrażaniu emocji, trudności w nauce, trudności w adaptacji jak i uczestnictwa dziecka w sytuacji traumatycznej.
Pracuje z osobami dorosłymi z zaburzeniami lękowymi, depresją i zaburzeniami nastroju, w sytuacjach kryzysowych i codziennych trudnościach, sytuacjach rozwodowych.
Ukończyłam Psychologię kliniczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz jestem w trakcie Przygotowania Pedagogicznego dla psychologów. Doświadczenie kliniczne zdobyłam na Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Zdobyłam doświadczenie pracując przez 6 lat z dziećmi w przedszkolach i żłobkach oraz pracując jako nauczyciel wspomagający dla dziecka z autyzmem. Pracuję w gabinecie jako psycholog dziecięcy w podwarszawskiej Kobyłce. W pracy z dzieckiem kieruje się przede wszystkim dobrem dziecka. W pracy z osobą dorosłą opieram swoją prace na szacunku, zaangażowaniu i pełnej otwartości – co pozwala razem dążyć do lepszego zrozumienia siebie jak i poprawie jakości życia i zdrowia psychicznego.
Ukończyłam szkolenie z zakresu diagnozy, terapii i edukacji Autyzmu oraz zespołu Aspergera, Warsztaty „Porozumienie Bez Przemocy”, szkolenie „rozwój psychiczny dziecka od 0 do10 lat” oraz kurs podstaw psychologii kryzysu i problemów emocjonalnych człowieka z technikami twórczego myślenia w procesie terapeutycznym.
Ważny jest dla mnie rozwój i dokształcanie się w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług. W najbliższej przyszłości planuje rozpoczęcie szkoły psychoterapii. Współpraca ze mną zapewni Państwu pełne zrozumienie siebie i swoich emocji oraz dyskrecję.

Kasprowicza 68/63

01-949 Warszawa

+48 505 936 530    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial