fbpx

 

mgr Paweł Kalinowski

Psycholog

Psycholog, Paweł Kalinowski

Jestem magistrem psychologii, studiowałem na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Pracuję m.in. z osobami w kryzysach sytuacyjnych czy z osobami chorującymi psychicznie (m.in. depresja, lęki, fobie, uzależnienia). Zarówno z młodzieżą jak i osobami dorosłymi - niezależnie od wykształcenia, wyznania, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej. W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam emocjom, ponieważ jestem zdania, że to one są fundamentem w konstruowaniu nas samych. Emocje pozwalają zrozumieć nam otaczający świat, przygotowują do działania jak i mają na celu chronić nasz dobrostan psychiczny.

Dodatkowo szkoliłem się w zakresie pomocy osobom z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi czy z niskim poczuciem własnej wartości. Szkolenie odbyłem również z pomocy psychologicznej osobom po stracie jak i pomocy psychologicznej osobom LGBTQIAP+. Pomogę Tobie zrozumieć Twój aktualny stan, jego skutki i przyczyny. Postaram się pokazać umiejętności, które pozwolą kontrolować bądź zmniejszyć np. niechciane myśli, wybuchy agresji czy też poczucie winy.

Ważne jest dla mnie, aby w trakcie sesji doświadczyć prawdziwych emocji, jak i je zrozumieć. Zależy mi na stworzeniu w gabinecie bezpiecznej, nieoceniającej przestrzeni pełnej zrozumienia, akceptacji, otwartości i szacunku, gdzie możesz poczuć się sobą razem ze swoimi emocjami czy doświadczeniami. W swojej pracy stosuję się do kodeksu etyki psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W celu zapewnienia jak największej jakości swoich usług, korzystam z regularnego wsparcia u osób z wieloletnim stażem pracy (superwizja).

Skontaktuj się ze mną:
Telefon: 537 854 998
Mail: pawel.kalinowski@mail.com
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

Kasprowicza 68/63

01-949 Warszawa

+48 505 936 530    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial