O nas

Poradnia Synergia działa od września 2018 roku. Mamy siedzibę na warszawskim Mokotowie. Jesteśmy miejscem w pełni otwartym oraz inkluzywnym. Dbamy, aby każda osoba czuła się u nas swobodnie i dobrze.

Świadczymy usługi specjalistyczne z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego dorosłych oraz dzieci. Zajmujemy się również psychodietetyką i pracą z ciałem.  

 Zadzwoń, skontaktuj się. Pomożemy lub pokierujemy dalej. 

Naszym celem i marzeniem jest pomagać osobom na różnych etapach życia, z różnorodnymi trudnościami i celami. Wierzymy, że każda droga jest ważna, potrzebna i dobra, a każda osoba wartościowa.

Dziś może być najlepszy dzień na zmianę. Lub jutro. Lub nigdy. Ważne, żeby przystąpić do niej w zgodzie ze sobą. Postaramy się podążać za tym, jak Ty chcesz poprowadzić swój proces, będąc dla Ciebie kompetentnym wsparciem i towarzystwem. 

Tutaj jesteś u siebie!

Zespół SYNERGII

To osoby ze specjalistycznym wykształceniem, które wciąż aktualizują swoją wiedzę. Współpracujemy z psychologami i psycholożkami oraz osobami po seksuologii klinicznej, które występują w mediach, prowadzą wykłady i wydają publikacje naukowe.

Tworzymy nową jakość usług psychologiczno-seksuologicznych, w których kładziemy nacisk na podmiotowość i równość. Ważne jest dla nas holistyczne podejście do człowieka i jego zdrowia psychofizycznego.

Wierzymy, że każda osoba ma prawo do zadbania o siebie i do życia tak, jak tego pragnie, jednak w różnych sytuacjach i kryzysach może potrzebować wsparcia. Jesteśmy tu po to, aby wspólnie odkrywać Twój potencjał i towarzyszyć w odzyskiwaniu zdrowia i  komfortu.

Bezpłatna wstępna rozmowa z konsultantką ds. terapii

Pomożemy dobrać nurt oraz specjalist(k)ę, podzielimy się swoim doświadczeniem, bez oceniania, z empatią i pełnym zaangażowaniem.