Diagnoza psychologiczna

W Poradni Psychologicznej Synergia na warszawskich Bielanach specjalizujemy się w diagnozie psychologicznej i seksuologicznej niezbędnej do sporządzenia opinii w procesie korekty płci. W naszej poradni diagnoza psychologiczna to także unikalna okazja dla klienta / klientki do odkrycia swoich mocnych stron, obszarów wymagających pracy oraz oceny możliwości radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Diagnostyka obejmuje obszar osobowości, wartości, stylów radzenia sobie, ale także inteligencji, schematów myślenia i sposobów budowania relacji z ludźmi. Prowadzimy diagnozę dla osób od 13 roku życia.

Diagnoza psychologiczna jest prowadzona w oparciu o sprawdzone narzędzia wydawane przez Pracownię Testów Psychologicznych w obszarach:

  • ocena poziomu inteligencji (Test Matryc Ravena, APIS-P(R), APIS-Z, WAIS-R(PL) i inne)
  • diagnoza osobowości i temperamentu (ACL, EPQ-R, MMPI-2, NEO-FFI, NEO-PI-R, FCZ-KT(R) i inne)
  • diagnozowanie zaburzeń nastroju
  • ocena różnego typu zaburzeń koncentracji i pamięci
  • diagnoza pod kątem zaburzeń myślenia i kojarzenia
  • ocena preferencji zawodowych

Diagnoza psychologiczna jest spotkaniem dopasowanym do potrzeb klientki / klienta, dlatego wykorzystujemy szeroki wachlarz nowoczesnych narzędzi używanych w badaniach naukowych na całym świecie, by zaoferować klientkom i klientom profesjonalną i rzetelną ocenę ich możliwości. 

Diagnoza inteligencji dorośli (60 – 90 min)350 zł
Diagnoza osobowości dorośli (60-90 min)350 zł
Diagnoza osobowości młodzież 13-17 lat (60 min)400 zł
Diagnoza inteligencji młodzież 13-17 lat (60 min)400 zł
Diagnoza w procesie korekty płci – osobowość, inteligencja i IPP (jedno spotkanie 150 min lub dwa spotkania 60 min)700 zł
Udostępnij nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *