Terapia pedagogiczna

adhd dzieci leczenie

Terapia Pedagogiczna Mokotów: Wsparcie w Rozwoju Twojego Dziecka w Poradni Synergia


Czy Twoje dziecko zmaga się z trudnościami w nauce, problemami z koncentracją, koordynacją ruchową, czy innymi wyzwaniami, które wpływają na jego codzienne funkcjonowanie w szkole i w domu? Terapia pedagogiczna na Mokotowie w Poradni Synergia może być kluczem do odblokowania jego potencjału i skutecznego pokonywania tych trudności.


Dlaczego Terapia Pedagogiczna jest Ważna dla Twojego Dziecka?


Terapia pedagogiczna to specjalistyczna forma wsparcia, która koncentruje się na pomocy dzieciom i młodzieży z różnorodnymi trudnościami w uczeniu się i rozwoju. W Poradni Synergia na Mokotowie skupiamy się na identyfikowaniu przyczyn problemów oraz wdrażaniu indywidualnie dobranych metod i technik terapeutycznych. Pomagamy dziecku osiągnąć postępy, budować pewność siebie i czerpać radość z nauki.


Dla Kogo jest Terapia Pedagogiczna na Mokotowie w Poradni Synergia?

Nasza terapia dla dzieci na Mokotowie skierowana jest do dzieci i młodzieży, które doświadczają:

  • Dysleksji, dysortografii, dysgrafii: trudności w czytaniu, pisaniu i poprawnej pisowni.
  • Trudności z koncentracją uwagi: problemy ze skupieniem się na zadaniach, nadruchliwość.
  • Opóźnień w rozwoju psychomotorycznym: trudności z koordynacją ruchową, motoryką małą i dużą.
  • Trudności w nauce matematyki (dyskalkulia). Innych specyficznych trudności w uczeniu się.
  • Problemów z organizacją pracy szkolnej.


Co Oferujemy w Ramach Terapii Pedagogicznej na Mokotowie?

W Poradni Synergia zapewniamy kompleksowe wsparcie w ramach terapii pedagogicznej Mokotów:

  • Przyjazna i wspierająca atmosfera: Tworzymy miejsce, w którym dziecko czuje się bezpiecznie, komfortowo i chętnie się rozwija.
  • Indywidualna diagnoza pedagogiczna: Szczegółowe badanie pozwala zidentyfikować specyficzne trudności dziecka i ich przyczyny.
  • Opracowanie indywidualnego planu terapii: Tworzymy program zajęć dostosowany do unikalnych potrzeb i możliwości Twojego dziecka.
  • Zajęcia terapeutyczne: Sesje prowadzone są przez doświadczonych terapeutów pedagogicznych, którzy wykorzystują różnorodne, sprawdzone metody pracy.
  • Współpraca z rodzicami i szkołą: Regularnie wymieniamy informacje i wspólnie działamy na rzecz dobra dziecka, zapewniając spójne wsparcie.

Dlaczego Warto Wybrać Naszą Terapię Pedagogiczną w Poradni Synergia na Mokotowie?

Wybierając terapię dla dzieci na Mokotowie w Poradni Synergia, zyskujesz pewność profesjonalnego i efektywnego wsparcia:

  • Doświadczeni terapeuci: Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w pracy z dziećmi o różnorodnych potrzebach edukacyjnych.
  • Indywidualne podejście: Każde dziecko traktujemy indywidualnie, dostosowując metody pracy do jego unikalnych potrzeb i tempa rozwoju.
  • Skuteczne metody: Wykorzystujemy sprawdzone i efektywne techniki terapeutyczne, takie jak: Metoda Paula Dennisona (Kinezjologia Edukacyjna), Metoda Marianny i Christophera Knillów, Metoda Dobrego Startu wg Marty Bogdanowicz, Niedyrektywna Terapia Zabawowa, Treningi Umiejętności Społecznych (TUS), Wideotrening komunikacji (VIT).
  • Dogodna lokalizacja na Mokotowie: Jesteśmy łatwo dostępni z różnych części dzielnicy, co ułatwia dojazd na zajęcia.
  • Przystępna cena: Oferujemy godzinną sesję terapii pedagogicznej w cenie 180 złotych.
  • Szybkie i dogodne terminy: Zapewniamy elastyczne terminy, zarówno popołudniowe, jak i wcześniejsze, by dopasować się do Twojego harmonogramu.


Podaruj swojemu dziecku szansę na lepszy start i radość z nauki. Nie czekaj, aż trudności się pogłębią. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie terapii pedagogicznej na Mokotowie i umówić się na pierwszą konsultację

Terapię prowadzi mgr. Joanna Rośleń, pedagożka, psychoeterapeutka in spe, psychotraumatolożka.